Běháním pro dobrou věc

5.9.2022

Sbírku „Osobní asistence pro Daniela“, která od léta běží na webových stránkách nadaceju.cz https://nadaceju.cz/sbirka/osobni-asistence-pro-daniela/, se od září do listopadu rozhodli aktivně podpořit běžci z týmu www.runeller.sk s výzvou “5kRMJ-Challenge22”. Za každý uběhnutý kilometr a každou vteřinu zlepšení ve svých časech podpoří sbírku pro Daniela finanční částkou.

Zapojit se můžete i vy. Více informací o výzvě i zapojených běžcích naleznete na: https://runeller.sk/2022/08/31/novy-runeller-projekt-5krmjchallenge/ .

Co mám o sobě běžci z týmu Runneler napsali, si můžete přečíst v následujícím textu:

————————————————————————-

Jsme Rafael, Matej a Jan a “5kRMJ-Challenge22”je naše výzva pro podzim 2022, při které chceme podpořit Nadaci Jedličkova ústavu ve sbírce pro Daniela. Jsme tři bývalí kolegové, přátelé a hobby běžci, kteří se rozhodli čelit výzvě, tvrdě makat a uspět!

 

CO je “5kRMJ-Challenge22”

Jde o běžeckou výzvu, která spočívá v uběhnutí vzdálenosti 5 km a ve zlepšování se. Výzva začíná 1. září a skončí 6. listopadu. Během prvních dvou zářijových týdnů každý z nás uběhne 5 km na určitém místě v Praze 4 (cyklostezka „Braník“). Náš cíl pro následující týdny tréninku bude jednoduchý – zlepšit se! Změníme trénink, návyky a životní styl a začátkem listopadu zopakujeme 5 km s konečným cílem zaběhnout rychlejší čas!

PROČ?

Všichni tři rádi čelíme výzvám, a ještě raději jsme v nich úspěšní. Jsme ambiciózní a odhodlaní, na druhou stranu jsme jako každý jiný normální člověk, který miluje běh a sport a chce zlepšit kvalitu svého života. Neustálé zlepšování je to, co nás motivuje!

Kromě toho rádi pomáháme druhým a rádi vidíme, že naše činy mají vyšší smysl.

Tato výzva není jen o běhání a zlepšování našich 5 kilometrů. Tato výzva je také o podpoře jiných následujícími způsoby:

1) rozdíl (zlepšení) mezi naším zářijovým a listopadovým během bude finančně vyvážen – za každou sekundu našeho zlepšení mezi oběma výsledky věnujeme 55 korun na sbírku pro Daniela

2) celkový součet našich tréninkových kilometrů od úvodního zářijového běhu (včetně) do listopadového běhu bude dorovnán dalšími finančními prostředky, a to 1 EUR za kilometr. 

Poběžíme rychle a hodně!

JAK se můžete zapojit?

Tato výzva je určena všem, kteří rádi běhají, chtějí zlepšit kvalitu svého života a chtějí pomoci jiným. Zapojit se můžete následujícími způsoby: 

  • Na začátku září uběhnete 5 kilometrů, potrénujte, na začátku listopadu uběhnete stejnou vzdálenost znovu, abyste se zlepšili. Svůj výkon pak můžete ohodnotit libovolným příspěvkem.
  • Začněte běhat! Možná jste nikdy neběželi, možná jste nikdy neběželi 5 kilometrů – ať už je to jakkoli, v naší komunitě je vítán každý a můžete přispět i pár korunami.
  • Rozhodli jste se neběhat, ale přesto chcete přispět na charitu? Neváhejte a pomozte! Jsme vděční za každý haléř! 

V každém případě nám dejte vědět a podělte se o svůj příběh. Chceme vytvořit komunitu úžasných lidí! Přidejte se k nám!

Sledujte @runeller na Instagrame anebo @Runeller – i Run the World na Facebooku. Nezapomeňte použít hashtag #5KRMJchallenge

——————————————————————————–

Běžcům držíme palce a těšíme se na spolupráci!

Ať Vám to běhá! 🙂

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz