Chystáme 5. ročník akce Koloběžka den

19.8.2021

Již pátý ročník sportovně – charitativní akce Koloběžka DEN se bude konat v neděli 5. září v Praze na Ladronce. Uplynulé ročníky měly skvělý ohlas a my pevně doufáme, že i ten pátý nadchne jak profesionální, tak rekreační závodníky. S námi totiž může závodit každý. Bude to náš společný den, který bude hlavně o sportovním duchu a koloběžkách, ale i o spoustě zábavy a dobrý pocit si odnese určitě každý.

 

Akce se koná po celou neděli od 10 do 17 hodin pod záštitou Českého svazu koloběhu a starosty Prahy 6 – Ondřeje Koláře. Koloběžka DEN pořádá Nadace Jedličkova ústavu a celý výtěžek z akce věnuje v plné výši na podporu dětí a mládeže s handicapem.

Nemáte koloběžku? Nevadí!

Na místě bude připraven YEDOO tým se svojí půjčovnou koloběžek. Koloběžky budou včetně servisu po celý den zdarma. Připravené máme trasy různých obtížností pro děti od 4 do 14 let a závodníci od 15 let si pak mohou vybrat mezi kategorií HOBBY na 5 000 m a PROFI na 10 000 m, který bude zároveň 2. kolem Českého koloběžkového poháru. Všechny trasy vedou po krásných cyklostezkách parku Ladronka, takže o kvalitní zážitek z jízdy nebude nouze. Mapy jednotlivých tras si můžete prohlédnout zde.

Doprovodný program pro všechny věkové kategorie

Pro děti budeme mít připravené vystoupení kouzelníka a divadelní představení spojené s výukou první pomoci – První pomoc se záchranářem  Markem.

Když zrovna nebudete závodit, budete mít možnost zhlédnout ukázku výcviku služebních psů Armády ČR nebo zkusit štěstí v tombole. Hlavní cena závodu „Osobní vůz Hyundai dle vlastního výběru s plnou nádrží na celý víkend“, bude vylosována na místě ze všech dospělých účastníků závodu.

Co si zkusit jízdu i z jiné perspektivy? A co třeba na vozíku?

Protože celou akci pořádá Nadace Jedličkova ústavu, která pomáhá dětem a mladým lidem s handicapem, budou mít účastníci akce možnost vyzkoušet si jízdu na handbiku a na invalidních vozících. Chcete si zkusit být vozíčkářem či asistentem? V průběhu akce si můžete všechno vyzkoušet.

Více informací k akci a možnost registrace naleznete na facebooku a na www.kolobezkaden.cz

Těšíme se na vás!             

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz