Jsme součástí kongresu ICCA

22.11.2017

Nadace byla ve dnech 12. – 15. 11. 2017 součástí velké akce! Praha hostila 56. kongres Mezinárodní kongresové asociace (ICCA), na který se sjeli účastníci a kongresmani z celého světa. Naše Nadace byla nedílnou součástí dění. V Kongresovém centru jsme měli prodejní prostor, kde jsme návštěvníky informovali o aktivitách a poslání naší Nadace, navíc zde byly ke koupi fotografie, jejichž autory jsou účastníci fotografického semináře, který organizujeme pro klienty JÚŠ. Součástí spolupráce s organizátory kongresu byla také komentovaná prohlídka areálu JÚŠ, během které si návštěvníci prohlédli například Ta Kavárnu, zvukovou zkoušku skupiny The Tap Tap, ale i trénink ve Sportovnímu clubu. Zároveň jsme byli součástí slavnostního galavečera, který proběhl v Průmyslovém paláci. Spolu s týmem z grafického studia Maturus jsme pozvaným hostům vytvořili na místě hezkou památeční fotografii s motivem ICCA a logem naší Nadace. Právě tyto fotografie byly navíc soutěžní, hosté během večera vyhrávali zajímavé ceny a naše Nadace se tak i touto aktivitou dostala do většího podvědomí všech zúčastněných.

  

Když už jsme zmínili grafické studio Maturus, je nutné vyzdvihnout i jeho neméně důležitou roli na celé akci, protože speciálně pro kongres vytvořilo veškeré vizuální materiály, které byly k vidění například už v příletových halách na letišti Václava Havla, dále v prostorách Kongresového centra v Praze, ale i na propagačních a navigačních materiálech, které měli účastníci kongresu k dispozici. Všichni společně jsme během několika dnů a týdnů odvedli obrovský kus práce, která byla náležitě oceněna. A to nejen dlouhým potleskem při závěrečné tiskové konferenci, kde byla naše Nadace za veškerou spolupráci před přítomnými novináři kladně ohodnocena, zároveň jsme od organizátorů kongresu dostali krásný dárek – šek v hodnotě 6 000 EUR. Veškerý výtěžek z prodaných fotografií a obdrženého šeku poputuje na grafický pracovní trénink studia Maturus, které zaměstnává kreativní lidi s handicapem v rámci tranzitního programu, díky kterému pak absolventi mohou nabídnout a zároveň uplatnit své dovednosti na současném trhu práce. Společně se snažíme pomoci mladým lidem s handicapem k úspěšné integraci do společnosti, usnadnit jim leckdy jejich těžký boj s osudem, zvýšit jim naději užívat si plnohodnotný život a usnadnit jim cestu k jejich samostatnosti.

Naše práce a vaše podpora má smysl! Velké díky organizátorům ICCA Congressu.

  

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz