Kapela Kryštof pro Barborku

6.12.2017

Právě nyní jsme pro Vás připravili zajímavou dražbu, jejíž výtěžek poputuje na podporu malé Barborky z Jedličkova ústavu a škol. Projekt zaštiťuje skupina Kryštof, která do aukce věnovala originální fotografii a překvapení pro vítěze dražby. Aukce startuje 13. 12. 2017 na serveru Aukro.cz.    

Naše nadace nedávno oslavila 27. výročí založení a za dobu svého působení cíleně rozdělila podporu ve výši 100 milionů Kč, které pomohly tam, kde to bylo potřeba. Nyní se snažíme sehnat finanční podporu na pomoc malé Barborce, která je žákyní šesté třídy Základní školy v Jedličkově ústavu. Barborka se špatně pohybuje a na delší cesty využívá invalidní vozík, přesto je plná energie a umí se radovat z každé drobnosti, neobejde se však bez pomoci osobního asistenta. V souvislosti s jejím příběhem jsme oslovili s prosbou o spolupráci populární skupinu Kryštof. Kapela neváhala a rozhodla se nás v rámci tohoto konkrétního projektu podpořit.

 

Od 13. do 17. 12. 2017 proběhne na serveru www.aukro.cz dražba: Aukce pro Barborku s Nadací Jedličkova ústavu a skupinou Kryštof. Zájemci svedou napínavý boj o opravdový unikát. Dražit se bude originál velkoformátové fotografie Richarda Krajča z posledního turné, speciálně tištěný na plátně s věnováním frontmana kapely. Vítěz aukce získá nejen tento krásný suvenýr, ale zároveň si užije i osobní setkání se skupinou Kryštof během jejího akustického jarního turné. Vydražitel a jeho doprovod prožijí se skupinou celý den – zvukovou zkoušku, samotný koncert i příjemnou večeři a ubytování ve stejném hotelu s kapelou. 

Veškerý výtěžek z aukce bude použit na úhradu nákladů na osobní asistenci Barborce, která bydlí s rodiči mimo Prahu a denní dojíždění do školy je pro její rodinu značnou časovou i finanční zátěží. Proto potřebuje pomoc osobního asistenta, který by ji doprovázel domů a také pomáhal s učením.  

    

Děkujeme za podporu kapele Kryštof a držíme palce všem, kteří se dražby zúčastní !

P.S. Praha 8.1.2018

Originál velkoformátové fotografie Richarda Krajča, který byl speciálně tištěný na plátně vynesl krásných 80 600 Kč. Vítěz aukce si zároveň užije i osobní setkání se skupinou, koncert i příjemnou večeři. Tento konkrétní výtěžek pokryje náklady na osobního asistenta přímo pro Barborku. Dražila se ale například i trsátka, která skupina do aukce věnovala a dárci mohli navíc přispívat libovolné částky na transparentní účet Nadace. Celkem tak Aukce pro Barborku vynesla neuvěřitelných 297 957 Kč. Proto jsme se společně s kapelou Kryštof začátkem ledna dohodli, že tato částka nakonec pomůže nejen Barborce. Celkem 88 284 Kč bude poskytnuto na osobní asistenty, kteří pomáhají i ostatním klientům Jedličkova ústavu a škol, dalších 129 073 Kč se využije na pořízení kompenzačních pomůcek, které děti a mladí lidé s handicapem potřebují, a také na uhrazení lyžařských nebo tanečních kurzů, které navštěvují. Výtěžek z Aukce pro Barborku tak nakonec pomůže celkem 24 dětem.

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz