Koloběžka DEN 2023 – Rozjeďte to s námi i letos!

14.8.2023

V sobotu 30. září 2023 na Výstavišti Praha – Holešovice opět změří síly koloběžkoví nadšenci z celé České republiky. Tradiční akce Koloběžka DEN se bude konat už po sedmé. Akce se koná pod záštitou Českého svazu koloběhu, Českého olympijského výboru v rámci akce Česko sportuje a starosty Prahy 7 Jana Čižinského.

Patronem akce je lezec Adam Ondra

Koloběžka DEN pořádá Nadace Jedličkova ústavu a výtěžek z akce věnuje v plné výši na podporu dětí a mladých lidí s handicapem. Patronem akce je olympijský lezec Adam Ondra.

 Nemáte koloběžku? Nevadí!

Na místě bude připraven YEDOO tým se svojí půjčovnou koloběžek. Koloběžky budou včetně servisu po celý den pro závodníky zdarma. Účastníci akce budou mít příležitost vyzkoušet trasy různých obtížností od těch pro nejmenší až po dospělé závodníky. Připraveno bude 5 tras pro děti. Závodníci od 16 let si pak mohou vybrat mezi kategorií HOBBY na 4800 m a PROFI na 10 800 m. Závod na 10 800 m bude zároveň součástí 7. kola Českého koloběžkového poháru. O kategorii PROFI budou letos nově rozšířeny také závody starších dětí.

Proběhne tradiční charitativní dražba koloběžky

Zlatým hřebem akce Koloběžka DEN bude dražba speciálně upraveného modelu koloběžky Yedoo. Výtěžek z dražby věnuje Nadace Jedličkova ústavu též v plné výši na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.

Doprovodný program

 Děti se mohou těšit na Divadélko první pomoci se záchranářem Markem ze středočeské záchranné služby nebo na žonglérské vystoupení. Součástí doprovodného programu bude také ukázka výcviku služebních psů a dravců Armády ČR. V průběhu akce bude probíhat tombola.

Hlavní cena závodu

Ze společnosti AutoPalace nám věnovali hlavní cenu do závodu – „Zapůjčení osobního vozu s plnou nádrží na celý víkend zdarma“. A protože u koloběžek jde především o požitek z jízdy a ne o rychlost, tak bude cena vylosována na místě ze všech dospělých účastníků závodu, takže šanci na výhru bude mít opravdu každý závodník.

Více informací o akci a registrace na: www.kolobezkaden.cz

   

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz