Koloběžka DEN – Rozjeďte to s námi i letos!

6.10.2020

 

Zdravíme všechny příznivce koloběhu a koloběžkové nadšence!

Máme před sebou již čtvrtý ročník Koloběžka DNE, který plánujeme a průběžně měníme více než rok. Původní červnový termín musel být zrušen. A protože epidemiologická situace v letošním roce není zrovna příznivá, i nový říjnový termín byl chvílemi nejistý. Ale nevzdali jsme to, naši klienti potřebují pomoc i v této době.
Zveme vás na Koloběžka DEN, který se uskuteční v neděli 12. října od 10 hodin na Výstavišti Praha Holešovice. Koná se pod záštitou Českého svazu koloběhu a celý výtěžek z akce půjde na podporu klientů Nadace Jedličkova ústavu.

Změny v programu
Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci jsme museli výrazně upravit program, tak abychom zajistili maximální bezpečí všech účastníků. Pozměnili jsme průběh akce a částečně zrušili doprovodný program. Více o harmonogramu akce naleznete na: https://kolobezkaden.cz/program/

Mrzí nás to, ale nebude se konat avizovaný koncert Olgy Lounové. Akce se koná bez diváků ve startovní a cílové zóně, ale určitě můžete fandit po celé trase hlavního závodu dospělých v areálu Výstaviště, kde je dostatečně velký prostor a kde bude možné zajistit rozestupy pro všechny. Závodníci budou startovat v oddělených skupinkách po šestnácti a výsledky každé kategorie budou vyhlášeny zvlášť tak, aby se lidé na místě neshlukovali. Jsme však přesvědčeni, že si i tak užijeme společně příjemný sportovní den.

Stále se máte na co těšit!

V rámci Koloběžka dne proběhne 3. kolo Českého koloběžkového poháru. Na místě bude připraven YEDOO tým se svojí půjčovnou koloběžek, která bude včetně servisu po celý den zdarma. Bude přichystaná střelnice a když zrovna nebudete závodit, budete mít možnost zhlédnout ukázku výcviku dravců a služebních psů Armády ČR. Hlavní cena závodu, Hyundai i30 kombi s plnou nádrží na celý víkend, bude vylosována ze všech dospělých účastníků den po závodu online.

Soutěžní fotokoutek

Pro návštěvníky budeme mít přichystaný fotokoutek, ve kterém se budou mít možnost vyfotit se symbolem naší nové kampaně „Zelený kolíček„. Ta upozorňuje na to, že společnost nemusí být rozdělená na lidi zdravé a na lidi s postižením. Kolíček symbolizuje spojení světa zdravých lidí a lidí s handicapem. Vybraná nejoriginálnější fotografie se zeleným kolíčkem, který si lidé na místě budou moci zakoupit, bude odměněna.

Moc si vážíme Vaší podpory a děkujeme všem, kteří již zaplatili startovné. Celá výše startovného bude použita na pomoc dětem a mladým lidem se speciálními potřebami, kteří jsou současnými nebo bývalými klienty škol Jedličkova ústavu.

Těšíme se na vás a trhněme si společně nohou!
Vaše Nadace Jedličkova ústavu

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz