Pomáhejte hrou – Vyšehradem pro kolíček

31.3.2021

 

Uspořádat aktivitu, která by se mohla konat i v době, kdy je všechno zavřené? Ano, zvládli jsme to😊. Mrzelo nás, že kvůli epidemiologickým opatřením rušíme jednu akci za druhou, tak jsme v Nadaci Jedličkova ústavu přemýšleli, jakou charitativní aktivitu na podporu dětí s handicapem můžeme v současné době uspořádat, aniž by hrozilo, že ji budeme muset zrušit.

Připravili jsme venkovní stopovací hru Vyšehradem pro kolíček, kterou si můžete projít nezávisle na epidemiologických nařízeních kdokoliv a kdykoliv. Hra je ve dvou verzích:

  • pro rodiny s dětmi cca od 6 let a 1. stupeň základních škol
  • pro dospělé nebo firemní týmy, 2. stupeň základních škol a střední školy

Hra je určena pro všechny, které nebaví stereotypní home office nebo jsou unaveni z online výuky a rádi přispějí na dobrou věc. Průvodcem hráčů je Ruda, žák školy Jedličkova ústavu, který je na vozíku a potřebuje vyřešit jeden velký problém.

Provede je zajímavými místy Vyšehradu. Hráči si užijí zábavu, čerstvý vyšehradský vzduch a načerpají nové vědomosti. A protože je Vyšehrad více než 100 let spojený s Jedličkovým ústavem, tak během hry hráči nakouknou i pod pokličku života lidí s handicapem. Hra trvá v průměru necelé dvě hodiny a je celá bezbariérová.

Za jedno stažení hry, na které může jít celá rodina, třída nebo skupinka přátel (povolený počet dle aktuálního nařízení vlády😊), hráči zaplatí 777 korun a přispějí tak Nadaci Jedličkova ústavu. Částka bude v plně výši věnována na podporu dětí a mladých lidí s handicapem. Více o hře najdete na: Vyšehradem pro kolíček | Nadace Jedličkova ústavu (nadaceju.cz)

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz