Trio ke třicetinám

30.1.2020

 

Pomalu a příjemně jsme vpluli do nového roku, který pro nás chystá zajisté něco zajímavého, co si opět budeme moci krásně společně užít. První vlaštovkou je koncert TRIO KE TŘICETINÁM, srdečně Vás na něj zveme. Mladý a dynamický trojlístek Check Accordion Trio připravil první překvapení k našemu výročnímu roku, ve kterém si připomínáme 30 let od založení naší Nadace.
 


 
Akordeonový koncert „Napříč žánry od baroka po modernu“  je vhodný pro všechny věkové kategorie. Zazní skladby například od Johanna Sebastiana Bacha, Antonia Vivaldiho, nebo Karla Jenkinse. Těšit se můžete také na argentinské tango, skladby od Motion Tria nebo dokonce na vlastní tvorbu mladých akordeonistů z Check Accordion Tria. Tato trojice má nejen velké srdce pro hudbu, ale i pro pomoc lidem, kteří to potřebují. Vstupné je dobrovolné a výtěžek bude věnován na pomoc Lukášovi.
 
Kdy? 26. 2. 2019 od 18.30 hod.
Kde? Staré purkrabství, Vyšehrad, Praha 2
 
Lukáš je žákem Základní školy Jedličkova ústavu a kvůli svému postižení je plně odkázán na pomoc druhé osoby při všech denních činnostech a potřebuje komplexní péči. Rodiče požádali Nadaci o příspěvek na pořízení nového přebalovacího lehátka, které je nutné vyrábět podle specifických parametrů, aby podložka dobře seděla rozměrově, a byla bezpečná.
 
Co je to akordeon?
Akordeon je dechový, vícehlasý hudební nástroj, u něhož jsou zdrojem zvuku kovové, dřevěné či plastové jazýčky. Ty jsou rozechvívané proudem vzduchu, který je vytvářen pohybem měchů zleva doprava a zase zpět. Akordeon je známější jako tahací harmonika, nebo také zednický klavír či dršťky.


Prosíme o potvrzení účasti na e-mailu info@nadaceju.cz a těšíme se na setkání.

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz