Vánoční přání 2021

23.12.2020

 

Vážení spolupracovníci a partneři, milí přátelé,

….. tak, asi jsme si ten letošní rok nikdo takto nepředstavoval. Chystali jsme se na velkou oslavu 30. výročí založení Nadace Jedličkova ústavu a místo toho jsme sháněli roušky a dezinfekci a postupně pozorovali, jak se celý svět zastavuje a mění. Někteří měli strach a někteří věřili, že to brzy skončí. Teď už víme, že proces změny bude trvat déle a my věříme, že každá změna přinese něco nového a dobrého. Už teď můžeme vidět, co nového jsme se za uplynulý rok naučili. Objevili jsme krásu přírody kolem svého bydliště, naučili jsme se pracovat s novými on-line nástroji, vážíme si každého setkání s přáteli, učíme se neplánovat a pružně reagovat na novou situaci.

Přesto si dovolím doufat, že si vánoční svátky společně užijeme v atmosféře lásky, porozumění a vzájemnosti. S radostí mohu konstatovat, že jsme právě i díky Vám mohli pomoci všem, kteří nás v letošním roce potřebovali. Nově se nám podařilo zorganizovat sportovně – charitativní akci, která pomáhá, Běh pro Jedličku a odstartovali kampaň za lepší propojení světa lidí s handicapem s většinovou společností – Zelený kolíček. Doufám, že již máte svůj kolíček, ať fyzický nebo virtuální. Pokud jste to ještě nestihli, stačí odeslat DMS PROJEDLICKU 90 na číslo  87777 a pomocí kódu si ho můžete vyzvednout na našich stránkách, protože KOLÍČEK NÁS SPOJUJE.

 

Dovolte mi jménem Nadace Jedličkova ústavu poděkovat Vám za podporu a popřát Vám pohodové prožití vánočních svátků, naplněné porozuměním a štěstím. Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a do dalšího roku 2021 přejeme vše nejlepší, především zdraví, dostatek životního nadhledu, a aby vše vycházelo dle Vašich přání …..

Irena Fodorová a tým Nadace Jedličkova ústavu 

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz