Zlaté olympioničky Ester Ledecká a Martina Sáblíková podpořily Nadaci Jedličkova ústavu v dobročinné aukci

04. 03. 2023

Nadace Jedličkova ústavu pořádá charitativní online aukci podepsaných sportovních artefaktů českých sportovních hvězd – Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové. Dražba proběhne na serveru www.sportovniaukce.cz v termínu od 29. 11. do 6. 12. 2022.

Hvězda superobřího slalomu v alpském lyžování a paralelního obřího slalomu na snowboardu Ester Ledecká Nadaci Jedličkova ústavu do dražby věnovala a podepsala svoji tréninkovou helmu. Vyvolávací cena helmy Ester Ledecké je 7.000 Kč. Sedmička na začátku symbolizuje 7 křišťálových glóbů, které během své úspěšné sportovní kariéry vyhrála. Ester Ledecká uchvátila svět, když vybojovala dvě zlaté medaile na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu ve dvou naprosto odlišných disciplínách. Tímto výkonem se nesmazatelně zapsala do světové sportovní historie. Její tréninkovou helmu máte nyní příležitost získat i vy.

Odkaz na aukci helmy Ester ledecké:

Jedna z nejúspěšnějších světových rychlobruslařek Martina Sáblíková do dražby věnovala svoji podepsanou bundu a závodní dres, ve kterém se stala mistryní světa v závodě na 5000 m na Mistrovství světa v Heerenweenu v roce 2015. Dres i bundu Martiny Sáblíkové mají nyní lidé možnost získat dohromady v aukci jako jednu položku. Vyvolávací cena je 7.000 Kč a symbolizuje 7 olympijských medailí, které Martina během své sportovní kariéry vybojovala. Martina je mimo jiné držitelkou i několika světových rekordů a je první ženou v historii, které se podařilo získat 21 zlatých medailí z mistrovství světa.

Odkaz na aukci dresu a bundy Martiny Sáblíkové:

„Moc si vážíme toho, že tyto dvě známé a úspěšné osobnosti ze světa zimních sportů Nadaci Jedličkova ústavu podpořily. Jejich sportovní artefakty můžete nyní vydražit například jako originální vánoční dárek a zároveň tak podpořit děti a mladé lidi s handicapem,“ řekla výkonná ředitelka Nadace Jedličkova ústavu Markéta Balvínová.

Aukce bude vrcholit v úterý 6. 12. ve 21:00. Výtěžek Nadace Jedličkova ústavu v plné výši věnuje na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.

Novinky

Koloběžka DEN 2024
Koloběžka DEN 2024
18. 7. 2024
Pro všechny fanynky a fanoušky je možné se již registrovat na Koloběžka DEN 2024 který se v letošním roce bude konat v neděli 15. 9. od...
Hlava na tripu je v cíli
Hlava na tripu je v cíli
12. 7. 2024
SKAGEN, 11. 7. 2024, 11:30Je to tam❗️💪🤞🍀, jsem na nejsevernějším místě Dánska 🇩🇰 – Skagen, dále už to po souši...
© 2024 Nadace Jedličkova ústavu

vyrobila