Děkujeme a přejeme vše nejlepší do roku 2019!

20.12.2018

Vážení spolupracovníci a partneři, milí přátelé,

….. dárky, cukroví, úklid, ozdoby, stromeček, svíčky a v práci všechno dokončit … klasický předvánoční stres, který se každý rok pokouší o naše hlavy a srdce. Ježíšek už možná dárky nenosí, nicméně my stále věříme …. věříme, že Vánoce si tvoříme především ve své mysli a s láskou k těm, na kterých nám záleží. S radostí mohu konstatovat, že také díky Vám jsme v letošním roce mohli pomáhat zase o něco více a jsem vděčná, že se nám podařilo realizovat nejen naše tradiční projekty, ale také několik nových. Jedním z nic bylo převzetí Nadačního stipendijního fondu Jedličkova ústavu a zahájení vyplácení stipendií, které pomohou nejúspěšnějším studentům na cestě za vzděláním.

V roce 100. výročí založení republiky jsme se vrátili alespoň myšlenkovým mostem k našim kořenům a připomněli si hodnoty jako je respekt, lidskost, spolupráce, poctivost a pravda, za kterými stojíme, a které jsou pro nás prioritou. Nadace Jedličkova ústavu vždy byla v rámci svého poslání zastáncem morálních a lidských hodnot ve všech krocích svého konání, které trvá již 28 let.

DOBA SE MĚNÍ, HODNOTY ZŮSTÁVAJÍ.

 

 

Dovolte mi jménem Nadace Jedličkova ústavu poděkovat Vám za podporu a popřát Vám pohodové prožití vánočních svátků naplněné porozuměním a štěstím. Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a do dalšího roku 2019 přejeme vše nejlepší, především zdraví, dostatek životního nadhledu, a aby vše vycházelo dle Vašich přání …..

S vánočním pozdravem

Irena Fodorová a tým Nadace Jedličkova ústavu

 

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz