Pomáhejte hrou! Pomáhejte s námi.

Hra „Vyšehradská jízda“

Pomáhat hrou nás prostě baví! Po charitativní hře „Vyšehradem pro kolíček“ přicházíme s novinkou „Vyšehradská jízda“, kterou jsme vytvořili pro mobilní aplikaci a  můžete si ji plně užít na svých mobilních telefonech.

Na co se můžete těšit?

Podívejte se na svět okolo sebe očima lidí s handicapem. Co může zažít vozíčkář na obyčejné procházce?  Nebojte se, na vozíku fyzicky nepojedete :-), ale mobilní aplikace to zvládne. Zapomeňte na schody a vysoké obrubníky, přes ty neprojedete… A co když píchnete kolo u vozíku nebo vám přestane fungovat naslouchátko…? Čeká vás ta pravá „Vyšehradská jízda“.

„Ruda je na vozíku od narození a zná Vyšehrad jako svá kola. Provede vás zajímavými místy a společně s ním nakouknete pod pokličku života s handicapem. Budete společně překonávat překážky, plnit úkoly a zdolávat všechny nástrahy Vyšehradu, které vás na společné procházce potkají. Během cesty se budete snažit získat co nejvíce bodů. Objevíte tunely pod hradbami, utajené kostely, známé i neznámé části Jedličkova ústavu i krásné výhledy z vyšehradských hradeb. Hlavně ale pomůžete Rudovi vyřešit jeden velký problém…“

Hra trvá v průměru dvě až tři hodiny a je celá bezbariérová. Jejím zakoupením přispějete Nadaci Jedličkova ústavu na péči o děti a mladé lidi s handicapem. Hra má lehčí obtížnost, kterou si skvěle užije skupina začínajících, nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Vyšehradě a zažít něco nového.

Hru si můžete zakoupit v rámci herního portálu Get Out Fun zde: 

Koupit hru

 

Děkujeme za podporu:

—————————————————————————————-

 Hra „Vyšehradem pro kolíček“

Pro fanoušky klasických bojovek s papírovou mapou a třídy základních škol Nadace Jedličkova ústavu připravila venkovní stopovací hru Vyšehradem pro kolíček, která je věnována těm, kteří si rádi hrají a navíc rádi přispějí na dobrou věc. Připravili jsme ji ve dvou verzích:

  • pro rodiny s dětmi cca od 6 let a 1. stupeň základních škol
  • pro dospělé nebo firemní týmy, 2. stupeň základních škol a střední školy

Hra vás provede zajímavými místy Vyšehradu. Užijete si zábavu, čerstvý vyšehradský vzduch a načerpáte nové vědomosti. A protože je Vyšehrad více než 100 let spojený s Jedličkovým ústavem, tak během hry nakouknete pod pokličku života lidí s handicapem.

Průvodcem v příběhu hry je Ruda, žák školy Jedličkova ústavu, který je na vozíku a kterému pomůžete vyšetřit jeden velký problém.

Hra vám zabere přibližně dvě hodiny a je bezbariérová. I tak vozíčkářům doporučujeme mít s sebou doprovod, který případně pomůže zdolat pár dlažebních kostek a několik částí s prudším stoupáním / klesáním.

Za jedno stažení hry, kterou může jít celá rodina nebo skupinka přátel (do 6 osob), přispějete Nadaci Jedličkova ústavu částkou 777,- Kč. Po zaplacení vám pošleme odkaz na podklady ke hře – plán cesty s vyprávěním a úkoly k vytištění.

Speciální nabídka pro školy

Pro školy jsme vytvořili speciální podmínky a umožňujeme celým třídám projít hrou za výhodnou cenu – 50 Kč na žáka. Se školami účast domlouváme individuálně a pokud máte zájem si se svojí třídou hru projít, kontaktujte nás na: marketing@nadaceju.cz.

Máte chuť si zahrát?

Tak s chutí do toho! Jak získat informace ke hře? Pokud preferujete individuální domluvu, kontaktuje nás na: marketing@nadaceju.cz, domluvíme se s vámi na podrobnostech a zašleme kód ke stažení pracovních listů ke hře.

Další možností je zaregistrovat se na webových stránkách www.darujspravne.cz, kde máme svoji platební bránu. Registrace je důležitá abychom znali váš email, na který pošleme kód ke stažení podkladů pro hru. Vyhledejte si na darujspravne.cz Nadaci Jedličkova ústavu nebo klikněte na odkaz: https://www.darujspravne.cz/sbirka/pomoc-detem-a-mladym-lidem-s-postizenim-554 , klikněte na CHCI PŘISPĚT NA SBÍRKU, zadejte částku 777,- Kč (ne jinou) a klikněte na JEDNORÁZOVĚ. Na následující stránce klikněte na CHCI POTVRZENÍ O DARU a vyplňte kontaktní a platební údaje.

Po uhrazení částky vám přijde potvrzení do emailu a my vám na základě tohoto potvrzení o daru pošleme kód, který zadáte níže:

Zadat kód zde

Poznámky, připomínky, námitky, pochvaly či stížnosti pište na:

Barbora Jiranová, marketing@nadaceju.cz, tel: 777 895 819

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz