Pomáhejte hrou! Pomáhejte s námi.

Hra „Vyšehradská jízda“

Pomáhat hrou nás prostě baví! Po charitativní hře „Vyšehradem pro kolíček“ přicházíme s novinkou „Vyšehradská jízda“, kterou jsme vytvořili pro mobilní aplikaci a  můžete si ji plně užít na svých mobilních telefonech.

Na co se můžete těšit?

Podívejte se na svět okolo sebe očima lidí s handicapem. Co může zažít vozíčkář na obyčejné procházce?  Nebojte se, na vozíku fyzicky nepojedete :-), ale mobilní aplikace to zvládne. Zapomeňte na schody a vysoké obrubníky, přes ty neprojedete… A co když píchnete kolo u vozíku nebo vám přestane fungovat naslouchátko…? Čeká vás ta pravá „Vyšehradská jízda“.

„Ruda je na vozíku od narození a zná Vyšehrad jako svá kola. Provede vás zajímavými místy a společně s ním nakouknete pod pokličku života s handicapem. Budete společně překonávat překážky, plnit úkoly a zdolávat všechny nástrahy Vyšehradu, které vás na společné procházce potkají. Během cesty se budete snažit získat co nejvíce bodů. Objevíte tunely pod hradbami, utajené kostely, známé i neznámé části Jedličkova ústavu i krásné výhledy z vyšehradských hradeb. Hlavně ale pomůžete Rudovi vyřešit jeden velký problém…“

Hra trvá v průměru dvě až tři hodiny a je celá bezbariérová. Jejím zakoupením přispějete Nadaci Jedličkova ústavu na péči o děti a mladé lidi s handicapem. Hra má lehčí obtížnost, kterou si skvěle užije skupina začínajících, nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Vyšehradě a zažít něco nového.

Hru si můžete zakoupit v rámci herního portálu Get Out Fun zde: 

Koupit hru

—————————————————————————————-

 Hra „Vyšehradem pro kolíček“

Pro fanoušky klasických bojovek s papírovou mapou a třídy základních škol Nadace Jedličkova ústavu připravila venkovní stopovací hru Vyšehradem pro kolíček, která je věnována těm, kteří si rádi hrají a navíc rádi přispějí na dobrou věc. Připravili jsme ji ve dvou verzích:

  • pro rodiny s dětmi cca od 6 let a 1. stupeň základních škol
  • pro dospělé nebo firemní týmy, 2. stupeň základních škol a střední školy

Hra vás provede zajímavými místy Vyšehradu. Užijete si zábavu, čerstvý vyšehradský vzduch a načerpáte nové vědomosti. A protože je Vyšehrad více než 100 let spojený s Jedličkovým ústavem, tak během hry nakouknete pod pokličku života lidí s handicapem.

Průvodcem v příběhu hry je Ruda, žák školy Jedličkova ústavu, který je na vozíku a kterému pomůžete vyšetřit jeden velký problém.

Hra vám zabere přibližně dvě hodiny a je bezbariérová. I tak vozíčkářům doporučujeme mít s sebou doprovod, který případně pomůže zdolat pár dlažebních kostek a několik částí s prudším stoupáním / klesáním.

Za jedno stažení hry, kterou může jít celá rodina nebo skupinka přátel (do 6 osob), přispějete Nadaci Jedličkova ústavu částkou 777 korun. Pro školy jsme vytvořili speciální podmínky a umožňujeme celým třídám projít hrou za výhodnou cenu – 50 Kč na žáka. Po zaplacení vám do 24 hodin přijde odkaz na podklady ke hře – plán cesty s vyprávěním a úkoly k vytištění.

Máte chuť si zahrát?

Tak s chutí do toho! Jak získat inf

ormace ke hře? Jděte na webové stránky www.darujspravne.cz, kde máme svoji platební bránu a zaregistrujte se. Registrace je důležitá abychom znali váš email, na který pošleme kód ke stažení podkladů pro hru. Vyhledejte si na darujspravne.cz Nadaci Jedličkova ústavu nebo klikněte na odkaz: https://www.darujspravne.cz/sbirka/pomoc-detem-a-mladym-lidem-s-postizenim-554 , klikněte na CHCI PŘISPĚT NA SBÍRKU, zadejte částku 777,- Kč a klikněte na JEDNORÁZOVĚ. Na následující stránce klikněte na CHCI POTVRZENÍ O DARU a vyplňte kontaktní a platební údaje.

Po uhrazení částky vám přijde potvrzení do emailu a my vám na základě tohoto potvrzení o daru do 24 hodin pošleme kód, který zadáte níže.

Zadat kód zde

Poznámky, připomínky, námitky, pochvaly či stížnosti pište na:

Tereza Vojtová, marketing@nadaceju.cz, tel: 603 454 759

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz