Zelený kolíček

19.10.2020

 

Tento týden je to přesně 30 let, co tehdejší ředitelka Jedličkova ústavu PhDr. Anežka Krčková ve spolupráci s MUDr. Rudolfem Jedličkou a Zdeňkem Štuksou aktivizovala založení naší Nadace. Proto od letošního října spouštíme za podpory České televize a dalších mediálních partnerů novou kampaň Zelený kolíček na podporu dětí a mládeže s postižením. Ano, také v této nelehké době potřebují naši pomoc. Naší výzvou bychom chtěli podpořit propojování světa lidí s postižením se světem zdravých lidí.

Chcete znát celý příběh Zeleného kolíčku? Více se se můžete dozvědět na další stránce https://nadaceju.cz/o-nadaci/zeleny-kolicek/

Kolíček symbolizuje spojení světa zdravých lidí a lidí s handicapem. Kolíček nás spojuje! Zapojte se do naší kampaně tím, že si koupíte Zelený kolíček

Chcete si koupit kolíček?

E-kolíček: Pošlete jednorázovou DMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU 90 na číslo 87777 a jako poděkování vám pošleme obratem SMS s odkazem na kolíček v elektronické podobě, který si budete mít možnost stáhnout v nejrůznějších provedeních, jako tapetu na plochu počítače či mobil nebo třeba jako rámeček, který si budete mít možnost snadno umístit na profilovou fotografii na Facebooku nebo Instagramu.

Pokud již máte heslo z DMS: E-kolíček ke stažení zde

Zaslání kolíčku poštou: Pošlete 90 Kč na náš transparentní účet 350350/5500 a do poznámky k platbě uveďte „ZK a své příjmení“ a pošlete nám svoje jméno a adresu na info@nadaceju.cz. My vám obratem jako poděkování odešleme kolíček poštou s kartičkou, kam je možné napsat věnování.

Finance získané z darů na Zelený kolíček budou použity na:

  • Pořízení kompenzačních pomůcek, které jsou nezbytnou součástí pro usnadnění života dětí a mládeže s tělesným postižením.
  • Osobní asistenci – cestu k důstojné existenci, kdy našim klientům asistenti pomáhají v každodenních činnostech, a také studovat či pracovat.
  • Pracovní tréninky pro lidi s postižením, pro přípravu a další uplatnění na otevřeném trhu práce.
  • Podporu volnočasových aktivit a rozvoj dalších zájmů pro pestřejší a plnější život dětí a mládeže a postižením.

Děkujeme!

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz