Zveme Vás na prodejní výstavu fotografií „Kolíček spojuje“

26.10.2021

 

„Pokud lidé vidí fotografii, nedokáží rozlišit, zda ji zhotovil fotograf                             s handicapem či bez něj…“

 

 

Zveme Vás na prodejní výstavu fotografií fotosemináře Nadace Jedličkova ústavu „Kolíček spojuje“. Vernisáž se koná v pondělí 1. listopadu od 17 hodin v TA KAVÁRNĚ (Na Topolce 1b, Praha 4) a zahájí ji olympijský reprezentant z Tokia zápasník Artur Omarov a zpěvák Jarek Šimek. Výstavu můžete navštívit až do 30. listopadu.

Lektorem fotosemináře je fotograf, publicista a novinář Roman Blaško. Každý rok společně hledáme motiv, který studenti fotosemináře dále rozvíjejí a kreativně zpracovávají. Výsledkem jsou fotografie, které prezentujeme na této prodejní výstavě.

Aktuálním tématem fotosemináře i výstavy je „Kolíček spojuje“, které vychází z podzimní kampaně na podporu Nadace Jedličkova ústavu – Zelený kolíček. V kampani se snažíme upozornit na to, že náš svět je společný a právě kolíček symbolicky spojuje zdravé lidi a lidi s postižením. Více se dozvíte zde: https://nadaceju.cz/o-nadaci/zeleny-kolicek/

Fotoseminář, nazvaný „Cesta k radosti“, patří mezi jeden z dlouhodobých projektů Nadace Jedličkova ústavu. Pořádáme jej pro studenty a přátele Jedličkova ústavu a škol. Účastníky seznamuje se základy výtvarné fotografie v teoretické i praktické rovině. V letošním školním roce vstupuje již do sedmého ročníku.

Těšíme se na vás!

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Ahrend Marketingová aplikace pro podporu prodeje a automatizaci zákaznické péče nám pomáhá s rychlým, bezpečným a spolehlivým doručením hromadných e-mailů.

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz