Pozvánka na ADVENTNÍ KONCERT

10.11.2022

Svoji účast je třeba potvrdit na koncert@nadaceju.cz.

U konce je rok 2022 – pro mnohé z nás přelomový a nesmírně náročný.  V Nadaci Jedličkova ústavu byl hlavně naplněný usilovnou prací, ale také krásnými zážitky – běhali jsme pro Jedličku, jezdili na koloběžkách, dražili tretry Barbory Špotákové, povedlo se nám s úspěšně uspořádat první ročník Kolíčkového dne a vypustili jsme do světa charitativní hru Vyšehradská jízda, to vše s dobrým úmyslem pomoci dětem a mladým lidem s handicapem.

Přijďte oslavit začátek adventu s Nadací Jedličkova ústavu na adventní koncert, který se bude konat 1. prosince od 19 hodin v Betlémské kapli v Praze. 

Těšit se můžete na pěvecký sbor Gaudium Praha a Muziku Josefa Vycpálka, kteří si pro letošní koncert připravili Vianočnů omšu F dur od Edmunda Paschy. V druhé polovině večera převezme pomyslné hudební otěže trojice akordeonistů z Check Accordion Trio, kteří pro akordeony upravili tradiční vánoční melodie. Zazní například skladby od Johna LennonaKarla Jenkinse nebo Leonarda Cohena.

Zveme Vás také na setkání u číše vína, které se bude konat před koncertem v 18 hodin v předsálí Betlémské kaple, kde můžeme příjemně hodnotit, snít, rozmýšlet nad uplynulým rokem a zahledět se do toho nadcházejícího.

Vstupné na koncert je dobrovolné a přispějete jím Nadaci Jedličkova ústavu na podporu dětí a mladých lidí s postižením. Svoji účast je třeba potvrdit na koncert@nadaceju.cz.

Více informací k programu naleznete zde: pozvanka-dl-tisk

Děkujeme partnerů akce: Praha 1 Betlémská kaple AutoPalace CZ VÍNO HRUŠKA WEDOS.cz Mevia Quantcom Check Accordion Trio Gaudium Praha Coca-Cola RICOH Czech Republic Vycpálkovci (Soubor písní a tanců Josefa Vycpálka).

Jak přispět

Platební příkaz:

Transparentní účet 350 350/5500

On-line platební bránou:

pomocí Darujsprávně.cz

Dárcovská SMS

DMS PROJEDLICKU 30
DMS PROJEDLICKU 90
DMS TRV PROJEDLICKU 90
další informace o DMS pro NJÚ

Další metody

Na vybraných místech můžete přispět do našich kasiček nebo se zúčastněte některé z našich předem avizovaných akcí a kupte něco v našem stánku.

Sponzoři a partneři

Jsme na sociálních sítích

Nadace

Nadace Jedličkova ústavu
Na Topolce 1713/1a
140 00 Praha 4

Návštěvní hodiny kanceláře:
Pondělí: 8:00-11:00
Středa: 12:30–15:00
Pátek: 12:30-16:00

Kontakt

Tel.: +420 241 083 554
Mobil: +420 777 023 411
E-mail: info@nadaceju.cz

Pro Nadaci JÚ navrhla a vytvořila mevia.cz